StoryEditor

Bohatí budú mať zdravotnú starostlivosť a chudobným ostanú vybývané nemocnice bez lekárov

07.10.2022, 10:31

Zdravotnícke služby nás budú v budúcnosti stáť viac peňazí. To je fakt – a je to fakt pozitívny, nie negatívny. Znamená to, že bohatneme.

Jedna možnosť je, že vznikne dvojkoľajné zdravotníctvo.

Investorské peňaženky vybudujú diagnostiky, ambulancie a kliniky mimo verejného systému pre tých, ktorí budú ochotní otvoriť peňaženku.

Tento článok je určený pre predplatiteľov.
Zostáva vám 92% na dočítanie.
menuLevel = 2, menuRoute = zdn/nazory, menuAlias = nazory, menuRouteLevel0 = zdn, homepage = false
26. jún 2026 22:15