Štát by mal podľa Slovákov dávať viac peňazí do zdravotníctva, nevyhýbame sa už ani poplatkom a pripoisteniu Viac peňazí do zdravotníctva ako investícia do zdravia a bariéra neprehľadným, neraz netransparentným poplatkom. To ako správne ... Meditalk