Nemocnica Malacky
StoryEditor

Nemocnica Malacky bude poskytovať urgentnú zdravotnú starostlivosť do 4. septembra

30.08.2023, 16:00
Autor:
TASRTASR

Zdravotná starostlivosť bude v rámci ambulancií ústavnej pohotovostnej služby zabezpečovaná v nepretržitom režime a bude k dispozícii pre pacientov, ktorí sa do nemocnice dopravia individuálne.

V rámci výpomoci bude Nemocnica Malacky poskytovať urgentnú zdravotnú starostlivosť do 4. septembra 2023 do 7.00 h.

TASR o tom informovala Martina Šoltésová, manažérka marketingu a PR spoločnosti, ktorej členom je aj prevádzkovateľ nemocnice v Malackách.

"Spoločne s kolegami sme sa rozhodli podať pomocnú ruku a poskytovať zdravotnú starostlivosť v ambulanciách ústavnej pohotovostnej služby do 4. septembra 2023.

S Ministerstvom zdravotníctva SR a ostatnými poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti sme sa dohodli, že prvé tri dni v septembri budú pre pacientov v našej nemocnici nepretržite 24 hodín denne k dispozícii všetky tri ambulancie ústavnej pohotovostnej služby - interná, chirurgická aj gynekologická," povedal riaditeľ Nemocnice Malacky Miroslav Kočan.

Zdravotná starostlivosť bude v rámci ambulancií ústavnej pohotovostnej služby (ÚPS) zabezpečovaná v nepretržitom režime a bude k dispozícii pre pacientov, ktorí sa do nemocnice dopravia individuálne.

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti po ordinačných hodinách ambulancií bude v Nemocnici Malacky od 1. septembra zabezpečené aj prostredníctvom fungovania ambulantnej pohotovostnej služby (APS), ktorú bude v priestoroch Nemocnice Malacky po novom zabezpečovať spoločnosť LH med s.r.o.

APS bude pre pacientov k dispozícii v pracovných dňoch od 16.00 h do 22.00 h a cez víkendy a dni pracovného pokoja od 7.00 h do 22.00 h.

menuLevel = 2, menuRoute = zdn/spravy, menuAlias = spravy, menuRouteLevel0 = zdn, homepage = false
29. september 2023 15:31