Z Liptovskej nemocnici s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši odchádzajú lekári. „Potrebujeme obsadiť 13 voľných pracovných miest na pozícii lekár, no kvôli jej zaradeniu do najnižšieho stupňa v rámci optimalizácie siete nemocníc je záujem o tieto miesta nulový,“ uvádza MUDr. Ján Drobčo, námestník riaditeľa nemocnice pre liečebno-preventívnu starostlivosť a primár chirurgického oddelenia. Nemocnica funguje na prvom stupni už viac ako rok.
Na ministerstvo zdravotníctva podali druhú petíciu. Podľa primátora Jána Blcháča chcú tak do...
Tento článok je určený pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
Zostáva vám 85% na dočítanie.