04.06.2021, 08:48

Lekárske listy: Kardiológia

Vrodené chyby srdca s pľúcnou hypertenziou, tromboembolické komplikácie fibrilácie predsiení aj ambulantný manažment chronického koronárneho syndrómu. To sú témy najnovšieho čísla Lekárske listy, ktoré sa tentokrát venujú kardiológii.

Lekárske listy: Kardiológia

V najnovšom čísle odbornej prílohy Zdravotníckych novín, ktoré sme pripravili v spolupráci s Národným ústavom srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH) nájdete rozhovor s primárkou Ambulantného oddelenia MUDr. Ivanou Šoóšovou, PhD., FESC. Venujeme sa tiež vrodeným chybám srdca s pľúcnou hypertenziou, tromboembolickým komplikáciám fibrilácie predsiení aj ambulantnému manažmentu chronického koronárneho syndrómu.

Okrem toho sa číslo venuje aj témam trikuspidálna regurgitácia, chronická tromboembolická hypertenzia ako neskorý následok akútnej pľúcnej embólie, pozreli sme sa tiež na ambulantný manažment antitrombotickej liečby u pacientov s PAO.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 68% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je súčasťou balíčka HNmedical*

*HNmedical je prístup k zamknutému obsahu na webe mediweb.sk.

HNmedical

Získajte prístup ku kompletnému obsahu HNonline a Mediweb.

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.