Zdravotnícke noviny

Analýzy

Spustili sme nový ročník projektu TOP inovácie

3. júl 2018 - Hlasovať môžete na TOP inovácie
Vážení čitatelia, pravdepodobne ste za posledné dva roky zaregistrovali projekt Zdravotníckych novín TOP inovácie v medicíne. Pretože aj na Slovensku sa realizujú špičkové výkony a operácie, ktoré si zaslúžia pozornosť. Dokonca sú aj také, ktoré sú jedinečné nielen v rámci Slovenska, ale aj Európy či sveta. My sme sa rozhodli písať o nich a vyzdvihnúť tak prácu lekárov, ktorí sa častokrát aj napriek nie ideálnym podmienkam snažia priniesť do slovenskej medicíny niečo nové, inovatívne.

Výsledkom bude publikácia TOP Inovácie na Slovensku, ktorá tento rok vyjde už po tretíkrát.

Radi by sme vám aj tento rok predstavili výkony, operácie, či nové systémy, ktoré uľahčujú pacientom zlepšiť ich zdravotný stav či pomáhajú zefektívniť prácu lekárov a posunúť ju na vyššiu úroveň. Ak sa vám niektorý z nich páči a považujete ho za prínosný, zahlasujte zaňho. Hlasovať bude možné do 13.7. 2018.

Z víťazov, ktorí získajú najviac hlasov v celkovom hlasovaní (jednotlivé kategórie sme zostavili len pre ľahšie sa zorientovanie) zostavíme desať TOP inovácií, o ktorých sa dozviete v exkluzívnej publikácii vkladanej do Hospodárskych novín a Zdravotníckych novín.

Príjemné hlasovanie.


Hlasovať môžete na stránke: TOP inovácie
Sekcia: Analýzy Autor:
Skupiny: Lekári | Lekárnici | Sestry | Zdravotnícki pracovníci
Ohodnoťte článok:
Počet hlasov: 5