Zdravotnícke noviny

Názory

Sľubotechna

7. jún 2018 - Podľa nedávnych vyjadrení vypustených do éteru by mali do nemocníc putovať masívne investície a toaletné papiere.
Milióny eur tak budú smerovať milióny do zariadení, z ktorých sa občas dostanú na svetlo zábery hodné Ridleyho Scotta. „Šokantná“ informácia zasiahla aj Rázsochy. Po vyše 30 rokoch sa, možno, dočkáme. Niekoho čarovná guľa vyjavila rok 2022. Nie, nejde o preklep, tak ešte raz 2022. V priebehu štyroch – piatich rokov má byť plne funkčná nová nemocnica. Trošku nerozumiem, a budem rada, ak mi to niekto vysvetlí, na čo potom ideme vrážať prachy do nemocnice, ktorej činnosť sa má ukončiť v momente, keď bude stáť nová nemocnica na Rázsochách.

Najskôr sa však musí odstrániť to, čo tam teraz je. O pár dní by sme sa dokonca mali dozvedieť vyvoleného, ktorý za pár miliónov (orientačne išlo o 17 miliónov eur) nás zbaví tej stavebnej opachy. Verím, že určite nepôjde o žiadnu z firmičiek spadajúcich do zorného poľa jednej z najznámejších stavebníckych spoločností na Slovensku.

Celá scéna okolo Rázsoch mi začína pripomínať snahu mojej sestry naučiť sa angličtinu. Jej snaha má zatiaľ niekoľko rokov, dá sa spočítať na jednej ruke. Občas si kúpi knihu pre samoukov, časom ju odloží, lebo potrebuje lepšiu. A momentálne je vo fáze hľadania tej praktickejšej knihy.
Sekcia: Názory Autor: Jana Andelová, ZdN
Skupiny: Lekári | Lekárnici | Sestry | Zdravotnícki pracovníci
Ohodnoťte článok:
Počet hlasov: 123